Onderwijsinstellingen

Psywest Team

Albert Storme

Psychologische dienst STUVO VIVES

VIVES Campus Kortrijk
albert.storme@stuvoloods.be

056264184 of 0472279089

Website

Alicia Vanneste

Psychologische dienst STUVO VIVES

VIVES Campus Torhout
alicia.vanneste@vives.be

056/26.41.84 of 0471/62.12.13

Website

Aline Devoldere

Sociale dienstverlening Stuvo Howest

Howest campus Graaf Karel de Goedelaan Kortrijk en campus Rijselstraat Brugge
aline.devoldere@howest.be

0473/64.24.92

Website

Ann Adams

Psychologische dienst STUVO VIVES

VIVES campus Kortrijk
ann.adams@stuvoloods.be

056/26.41.84 of 0473790272

Website

Brenda De Veleer

Studentenpsycholoog STUVO VIVES

STUVO VIVES campus Brugge en Oostende
brenda.develeer@vives.be

050/30.52.95

Website

Charlotte Hinderyckx

Sociale dienstverlening Stuvo Howest

Howest campus Sint-Jorisstraat en campus Rijselstraat Brugge
charlotte.hinderyckx@howest.be

0471/980412

Website

Griet Douchy

Psychologische dienst STUVO VIVES

VIVES campus Tielt
griet.douchy@vives.be

056/26.41.84

Website

Jessica Vandooren

Psychologische dienst STUVO VIVES

VIVES campus Roeselare
jessica.vandooren@vives.be

056/26.41.84 of 0474/29.52.30

Website

Lisa Roman

Studentenpsycholoog STUVO VIVES

STUVO VIVES campus Brugge en Oostende
lisa.roman@vives.be

050/30.52.90

Website

Lorenzo Parmentier

Studieadviseur & Psychosociaal begeleider

KU Leuven Kulak - A111
lorenzo.parmentier@kuleuven.be

056/24 61 38

Website

Marie-Laure Paermentier

Sociale dienstverlening Stuvo Howest

Howest campus The Square (luipaardstraat) en Graaf Karel de Goedelaan Kortrijk
marie-laure.paermentier@howest.be

0477/81.01.75

Website

Nele Igodt

Psychosociaal begeleider en zorgcoördinator KU Leuven Kulak

KU Leuven Kulak lokaal A106
Nele.Igodt@kuleuven.be

056/24.61.27

Website