Onderwijsinstellingen

Psywest Team

Albert Storme

Medewerker psychologische dienst STUVO VIVES

VIVES Campus Kortrijk
albert.storme@stuvoloods.be

056264184 of 0472279089

Website

Aline Devoldere

Sociale dienstverlening Stuvo Howest

Howest campus Graaf Karel de Goedelaan Kortrijk en campus Rijselstraat Brugge
aline.devoldere@howest.be

0473/64.24.92

Website

Amelie Callewaert

Studentenpsycholoog STUVO VIVES

Stuvo VIVES Kortrijk & Brugge
amelie.callewaert@stuvoloods.be

050 30 52 90 of 056 26 41 84

Website

Ann Adams

Psychologische dienst STUVO VIVES

VIVES campus Kortrijk
ann.adams@vives.be

056/26.41.84 of 0473790272

Website

Annelies Dutoict

Medewerker psychologische dienst STUVO VIVES

VIVES campus Torhout
annelies.dutoict@stuvoloods.be

056264184

Website

Brenda De Veleer

Studentenpsycholoog STUVO VIVES

STUVO VIVES campus Brugge en Oostende
brenda.develeer@stuvoloods.be

050/30.52.90

Website

Charlotte Hinderyckx

Sociale dienstverlening Stuvo Howest

Howest campus Sint-Jorisstraat en campus Rijselstraat Brugge
charlotte.hinderyckx@howest.be

0471/980412

Website

Daphne Scheirlinckx

Studentenpsycholoog Stuvo Kulak

A323, KU Leuven Kulak, E. Sabbelaan 53, Kortrijk
Daphne.scheirlinckx@kuleuven.be

056 49 27 46

Website

Griet Douchy

Psychologische dienst STUVO VIVES

VIVES campus Roeselare
griet.douchy@vives.be

056/26.41.84

Website

Lisa Roman

Studentenpsycholoog STUVO VIVES

STUVO VIVES campus Brugge en Oostende
lisa.roman@stuvoloods.be

050/30.52.90

Website

Lorenzo Parmentier

Studieadviseur & Psychosociaal begeleider

KU Leuven Kulak - A111
lorenzo.parmentier@kuleuven.be

056/24 61 38

Website

Marie-Laure Paermentier

Sociale dienstverlening Stuvo Howest

Howest campus The Square (luipaardstraat) en Graaf Karel de Goedelaan Kortrijk
marie-laure.paermentier@howest.be

0477/81.01.75

Website

Verhelst Ann-Sofie

Sociale dienstverlening Stuvo Howest

Howest Brugge
ann-sofie.verhelst@Howest.be

0476 86 08 05

Website